alebo

Športový areál Crossbefit v areály eXtreme park

Kontakty

Športové zóny

Beach volleyball

Druh: Vonkajšia športová plocha
Športy: Volejbal - plážový
Pre všetkých priaznivcov plážového volejbalu máme od jari do jesene k dispozícii ihriská na beach volleyball. Tento šport, ktorý nepozná vekové obmedzenia, je navyše aj veľmi šetrný na kĺby a šľachy, keďže všetky dopady a nárazy sú tlmené pieskom K dispozícii ponúkame štyri volleybalové plochy s možnosťou nezávislého využívania s oddelenými šatňami pre hráčov so sprchami.
Vstupy: Individuálne
Dĺžka: 1 hodina
Cena: dohodou

CrossFit & Workout Zone

Druh: Vnútorná športová plocha
Športy: Fitness - crossfit, Fitness - workout
Pre všetkých priaznivcov Crossfitu, funkčného tréningu i pre všetkých profesionálnych športovcov, zameraných či už na individuálny, alebo kolektívny šport je určená práve Funkčná zóna.
Vzpieračské pódia, kettlebelly, medicinbaly, či slamball určené na tréningy sily a dynamiky. Plyo box, súbor hrázd a tartanová dráha pre krátke šprinty, alebo tlačenie saní, farmársku chôdzu a iné disciplíny ktoré využívaju napríklad strongmani pri svojich tréningoch.
Vstupy: Individuálne
Dĺžka: 1 hodina
Cena: dohodou

Gym Indoor

Druh: Vnútorná športová plocha
Športy: Fitness - crossfit, Fitness - kondičný tréner, Kulturistika
Vnútorná zóna fitness centra je vybavená profesionálnym zariadením LAX určeným nie len pre kulturistiku a fitness, ale aj časť pre kardio (bežiace pásy, orbitrek, veslovací trenažér..). Zóna určená na rozvoj sily, dynamiky, pre individuálne i skupinové tréningy
Vstupy: Individuálne
Dĺžka: 1 hodina
Cena: dohodou

Gym outdoor

Druh: Vonkajšia športová plocha
Športy: Atletika - beh, Fitness - crossfit, Fitness - workout
Vonkajšia zóna fitness centra je prispôsobená k cvičeniu na čerstvom vzduchu. Atletická dráha dlhá 60metrov, súbor hrázd a lavičiek s činkami je len časť z toho, čo všetko Vám ponúkame. Cvičenie vo vonkajšom prostredí má špeciálne čaro. V outdoor zóne prebiehajú nie len individuálne tréningy, ale aj skupinové cvičenia. Outdoor zóna je tiež určená aj pre jednotlivcov.
Vstupy: Individuálne
Dĺžka: 1 hodina
Cena: dohodou

Gymnastics & Fight Zone

Druh: Vnútorná športová plocha
Športy: Box, Gymnastika
Tréningová zóna vypodložená po celej svojej ploche súborom žinienok „tatamy“ je určná na tréningy Gymnastiky a iných cvičení rozvíjajúcich nie len silu, ale hlavne flexibilitu a cvičenia s vlastným telom. Prebiehajú tu skupinové cvičenia určené k pohybovému rozvoju detí, i power gymnastika pre dospelých.
Boxovacie vrecia slúžiace hlavne pre úpolových športovcov, no i ako doplnok k iným športom je taktiež súčasťou Gymnastickej a Fight zóny.
Vstupy: Individuálne
Dĺžka: 1 hodina
Cena: dohodou

Paddleboard

Druh: Vonkajšia vodná plocha
Športy: Veslovanie
Paddleboarding ponúka široké využitie. Môžeš si len tak zapádlovať a oddýchnuť na kľudnej vode, zacvičiť si yogu, zažiť adrenalín a vyblázniť sa na divokej rieke, alebo objavovať nové miesta, na ktoré by si sa inak nedostal… A práve vďaka svojej jednoduchosti a univerzálnosti sa SUPovanie teší veľkej obľube po celom svete.
Vstupy: Individuálne
Dĺžka: 1 hodina
Cena: dohodou

O športovom areáli

Sme iní ako konvenčne fitness centrá. Zabudni na jednostrannosť pri cvičení a nastav sa na univerzálnosť, ktorú ponúka CROSSbeFIT! Našu crossfitovú arénu sme pripravili špeciálne na tento typ tréningovej záťaže. Vybudovali sme outdoor zónu a indoor zónu, kde ti pod vedením profesionálnych trénerov ponúkame pravý crossfitový zážitok.
Vybavenie: Jedáleň / reštaurácia, Kaviareň, Parkovisko, Platba platobnou kartou, Recepcia, Sprchy, Šatňa, Toalety

Otváracie hodiny

Pondelok6:30 - 21:00
Utorok6:30 - 21:00
Streda6:30 - 21:00
Štvrtok6:30 - 21:00
Piatok6:30 - 21:00
Sobota7:30 - 21:00
Nedeľa7:30 - 21:00

Adresa

Športový areál Crossbefit v areály eXtreme park
Cesta na Mojš 1375
010 01, Žilina
Slovensko
Slovensko
Žilinský kraj
Okres Žilina
Žilina

Poloha

Vytvoriť profil Hľadať
Váš názor